Menu
Your Cart

1001 Spikes - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

1001 Spikes - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1S
Gösterim: 181
36,57TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Aban Hawkins, dünyaca ünlü arkeolog babası Jim Hawkins'i ararken Güney Amerika'daki Ukampa'nın kayıp hazinelerini keşfet. Jim Hawkins, harabeleri araştırırken gizemli bir şekilde kayboluyor. Kaybolmadan önce kızı Tina'ya harabelerin konumunu gösteren ama her köşede ölümün beklediğine dair uyaran bir harita veriyor.

Aban Hawkins, babasını ve Poko-Mum'ın Altın Kapısının ardında bulunduğu söylenen efsanevi hazineyi bulmak için kutupların donmuş tundralarına, keşfedilmemiş tapınak harabelerine ve Güney Amerika'nın dev mağaralarına koşuyor.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

1-4 Oyuncu
minimum 125 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
çapraz platform özellikleri
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Copyright (c) 2015 Nicalis, Inc.

Tür
Tür Aksiyon
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.