Menu
Your Cart

1001 Spikes - PS4

TÜKENDİ

1001 Spikes - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1S
Gösterim: 360
36,57TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Aban Hawkins, dünyaca ünlü arkeolog babası Jim Hawkins'i ararken Güney Amerika'daki Ukampa'nın kayıp hazinelerini keşfet. Jim Hawkins, harabeleri araştırırken gizemli bir şekilde kayboluyor. Kaybolmadan önce kızı Tina'ya harabelerin konumunu gösteren ama her köşede ölümün beklediğine dair uyaran bir harita veriyor.

Aban Hawkins, babasını ve Poko-Mum'ın Altın Kapısının ardında bulunduğu söylenen efsanevi hazineyi bulmak için kutupların donmuş tundralarına, keşfedilmemiş tapınak harabelerine ve Güney Amerika'nın dev mağaralarına koşuyor.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

1-4 Oyuncu
minimum 125 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
çapraz platform özellikleri
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Copyright (c) 2015 Nicalis, Inc.

Tür
Tür Aksiyon
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.