Menu
Your Cart

100ft Robot Golf - PS4

TÜKENDİ

100ft Robot Golf - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1RG
Gösterim: 393
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Bu paketi satın alarak Kaiju Driving Range'e erişim sağlayın. PlayStation®VR özel olan bu içerikte TV'nizde yine PlayStation®VR kontrolünde olan Kaiju'ya karşı robot golf oyuncunuzla mücadele edebiliyorsunuz!

---

İtibar görevlerinde devasa büyüklükteki robotları yönetin! 100fit Robot Golf ile topunuzu asla sinir bozucu bir ağaca veya gökdelene çarptırmayacaksınız! En yüksek binaları bile yolunuzdan çıkarmak veya golfçü robot arkadaşlarınızın önüne atmak için sadece golf sopanızı sallayın.

4 oyuncuyla birlikte Robot Golf Turundaki şehirlere, dağlara, okyanuslara ve yörüngedeki aylara vurulabilir. Bölünmüş ekranla veya online olarak, gelişmiş robot golf pilotlarının oynayabileceği modlar arasında çılgın gerçek-zamanlı golf, klasik sıra tabanlı aksiyon ve özel kurallı mod bulunuyor ve tamamında McElroy Kardeşlerin yaptığı 'Kardeşim, Kardeşim ve Ben' yorumları mevcut!
. / .

For Kaiju Driving Range: Unreal® is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. Unreal® Engine, Copyright 1998 – 2017, Epic Games, Inc. All rights reserved.

Tür
Tür Parti - Spor
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.