Menu
Your Cart

100ft Robot Golf - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

100ft Robot Golf - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1RG
Gösterim: 191
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Bu paketi satın alarak Kaiju Driving Range'e erişim sağlayın. PlayStation®VR özel olan bu içerikte TV'nizde yine PlayStation®VR kontrolünde olan Kaiju'ya karşı robot golf oyuncunuzla mücadele edebiliyorsunuz!

---

İtibar görevlerinde devasa büyüklükteki robotları yönetin! 100fit Robot Golf ile topunuzu asla sinir bozucu bir ağaca veya gökdelene çarptırmayacaksınız! En yüksek binaları bile yolunuzdan çıkarmak veya golfçü robot arkadaşlarınızın önüne atmak için sadece golf sopanızı sallayın.

4 oyuncuyla birlikte Robot Golf Turundaki şehirlere, dağlara, okyanuslara ve yörüngedeki aylara vurulabilir. Bölünmüş ekranla veya online olarak, gelişmiş robot golf pilotlarının oynayabileceği modlar arasında çılgın gerçek-zamanlı golf, klasik sıra tabanlı aksiyon ve özel kurallı mod bulunuyor ve tamamında McElroy Kardeşlerin yaptığı 'Kardeşim, Kardeşim ve Ben' yorumları mevcut!
. / .

For Kaiju Driving Range: Unreal® is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. Unreal® Engine, Copyright 1998 – 2017, Epic Games, Inc. All rights reserved.

Tür
Tür Parti - Spor
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.