Menu
Your Cart

101 Ways to Die - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

101 Ways to Die - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1WtD
Gösterim: 207
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Bu puzzle-platformda sorgulanabilir akıl sağlığına sahip bilim insanı, mucit ve silah üreticisi deli bilim insanı Profesör Splattunfuder'e asistanlık yapacaksınız. Kariyerinin sonuna yaklaşan profesör, tercihen olası en şık yöntemleri kullanarak kendini düşmanlarının ölümüne ve yok edilmesine odaklanmış korkunç 'tarif kitabı'na adamıştır. Talihsiz bir laboratuvar kazası ilk taslağın yok olmasına neden olmuştur - şimdi parçaları bir araya getirmede ona yardımcı olmak senin görevin. Şeytani Profesör, fıçılar dolusu Splattlar adlı çaresiz yaratıkları yetiştirdi. Bunları senin de geldiğin korkunç deneyler dizisinde ona yardımcı olması için kullanıyor. Tüm öldürücü yaratıcılığı, silahlarında cömert yardımı, geçer derecede fizik bilgisi ve büyük dozda çaresiz, zavallı Splattlara büyük dozda şiddet ile Profesör'e Ölmenin 101 Yolu adlı klasik tarif kitabını yeniden yazmasında yardımcı olacaksın!

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

101 Ways to Die. Trademark 2015 by Four Door Lemon Vision 1. All rights reserved. Published and distributed by Vision Games Publishing LTD.

Tür
Tür Puzzle
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.