Menu
Your Cart

101 Ways to Die - PS4

TÜKENDİ

101 Ways to Die - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1WtD
Gösterim: 391
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Bu puzzle-platformda sorgulanabilir akıl sağlığına sahip bilim insanı, mucit ve silah üreticisi deli bilim insanı Profesör Splattunfuder'e asistanlık yapacaksınız. Kariyerinin sonuna yaklaşan profesör, tercihen olası en şık yöntemleri kullanarak kendini düşmanlarının ölümüne ve yok edilmesine odaklanmış korkunç 'tarif kitabı'na adamıştır. Talihsiz bir laboratuvar kazası ilk taslağın yok olmasına neden olmuştur - şimdi parçaları bir araya getirmede ona yardımcı olmak senin görevin. Şeytani Profesör, fıçılar dolusu Splattlar adlı çaresiz yaratıkları yetiştirdi. Bunları senin de geldiğin korkunç deneyler dizisinde ona yardımcı olması için kullanıyor. Tüm öldürücü yaratıcılığı, silahlarında cömert yardımı, geçer derecede fizik bilgisi ve büyük dozda çaresiz, zavallı Splattlara büyük dozda şiddet ile Profesör'e Ölmenin 101 Yolu adlı klasik tarif kitabını yeniden yazmasında yardımcı olacaksın!

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

101 Ways to Die. Trademark 2015 by Four Door Lemon Vision 1. All rights reserved. Published and distributed by Vision Games Publishing LTD.

Tür
Tür Puzzle
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.