Menu
Your Cart

10tons Action Puzzle Bundle - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

10tons Action Puzzle Bundle - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1APB
Gösterim: 192
36,57TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Spellspire, kelime oyunu ile aksiyon dolu rol yapma oyununun büyüleyici bir karışımıdır. Bir tablodan harfler seçerek kelimeler oluşturun ve sihirli değneğinizle ateş ederken bu kelimeleri büyü olarak kullanın. Kelime ne kadar uzunsa darbe de o kadar büyük olur!

Sparkle Unleashed, kusursuz ve harikulade akıcı oynanışa sahip, bilye üçleme aksiyon bulmaca oyunudur!

PS4:

1 Oyuncu
minimum 10 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

PS Vita:

1 Oyuncu
Minimum Kayıt Boyutu 10240 KB
Dokunmatik Ekran
Çift Analog Çubuklar


. / .

Copyright 2017 10tons Ltd.

Tür
Tür Aile - Puzzle - Rol Yapma Oyunları
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.