Menu
Your Cart

10tons Cyberpunk Bundle - PS4

TÜKENDİ

10tons Cyberpunk Bundle - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1CB
Gösterim: 390
42,39TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


JYDGE: JYDGE'ınızı oluşturun. Edenbyrg'e girin. Canlı çıkın. JYDGE, kendi sibernetik yargıcınızla (JYDGE), hiç uyumayan Edenbyrg şehrinde suçluların kökünü kazıyabileceğiniz meşru ama korkunç bir roguehate, kuş bakışı ateş etme oyunudur.

Neon Chrome: Tepeden aşağıya insafsız bir sibernetik avcılığı tecrübe edin, yolunuza çıkan düşmanları ve duvarları havaya uçurun. Gücünüzü toplayın, geliştirin ve arttırın. Overseer’i durdurmanın yolu sürekli değişiyor.

1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Copyright 2017 10tons Ltd.

Tür
Tür Aksiyon - Arcade - Nişancı
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.