Menu
Your Cart

10tons Triplepack - PS4

TÜKENDİ

10tons Triplepack - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1T
Gösterim: 326
40,28TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Crimsonland: Binlerce uzaylı, mutant kerkenkele, ve dahası saldırıyor – bu hücumdan sağ salim çıkabilecek misin? Düzinelerce silah ve yeteneği altmış görevde edin ve bu çarpıcı aksiyon oyununun beş farklı sağ kalma görevinde becerini göster.

Sparkle 2: Sparkle 2 çok incelikli bir misket atma aksiyon-bilmece oyunudur. Harika grafiklere, süper güç vericilere ve müziklere sahiptir. Boşluğa düşmeden önce küreleri eşleştir vebu muhteşem manzaraya sahip gizemli ortamlarda yolunu bul!

King Oddball: Tankları patlatın! Helikopterleri düşürün! Zavallı insanları ezin! Binaları yıkın! Hiçbir şey kalmayana kadar kayaları fırlatın! DÜNYANIN SONUNU GETİRİN!

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4:
1-4 Oyuncu
minimum 10 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

PS Vita:
1 Oyuncu
Minimum Kayıt Boyutu 10240 KB
Dokunmatik Ekran
Çift Analog Çubuklar

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

Copyright 2014 10tons Ltd.

Tür
Tür Günlük - Puzzle - Nişancı
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.