Menu
Your Cart

10tons Triplepack - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

10tons Triplepack - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 1T
Gösterim: 183
40,28TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Crimsonland: Binlerce uzaylı, mutant kerkenkele, ve dahası saldırıyor – bu hücumdan sağ salim çıkabilecek misin? Düzinelerce silah ve yeteneği altmış görevde edin ve bu çarpıcı aksiyon oyununun beş farklı sağ kalma görevinde becerini göster.

Sparkle 2: Sparkle 2 çok incelikli bir misket atma aksiyon-bilmece oyunudur. Harika grafiklere, süper güç vericilere ve müziklere sahiptir. Boşluğa düşmeden önce küreleri eşleştir vebu muhteşem manzaraya sahip gizemli ortamlarda yolunu bul!

King Oddball: Tankları patlatın! Helikopterleri düşürün! Zavallı insanları ezin! Binaları yıkın! Hiçbir şey kalmayana kadar kayaları fırlatın! DÜNYANIN SONUNU GETİRİN!

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

PS4:
1-4 Oyuncu
minimum 10 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

PS Vita:
1 Oyuncu
Minimum Kayıt Boyutu 10240 KB
Dokunmatik Ekran
Çift Analog Çubuklar

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

Copyright 2014 10tons Ltd.

Tür
Tür Günlük - Puzzle - Nişancı
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.