Menu
Your Cart

140 - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

140 - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 140
Gösterim: 237
20,67TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

140 ilginç, renkli soyut grafikleri ile minimalistik bir platform oyunudur. Enerji dolu ancak melankolik elektronik müziği ile kontrol edilen engelleri aşmak için ritmik farkındalık gerekmektedir. Süper sıkışık bulmaca tasarımı ve çarpıcı ses ve görsel sunumu bir araya gelerek zorlayıcı bir platform deneyimi sunar!

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

1 Oyuncu
minimum 100 MB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

& ™ Carlsen Games. Tüm hakları saklıdır.

Tür
Tür Aksiyon - Arcade
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: 140 ps4 , 140 , en ucuz 140