Menu
Your Cart

2064: Read Only Memories - PS4

TÜKENDİ

2064: Read Only Memories - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 2ROM
Gösterim: 362
52,47TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Neo-San Fransisco, MS 2064. Gazetecilik ile mücadele etmek ile geçen hayatiniz dünyanın ilk sapient makinesi, Turing adında bir ROM (İlişki ve Organizasyon Yöneticisi) tarafından kesintiye uğrar. Bu tuhaf robot ile birlikte insanlığın ve teknolojinin örtüşen geleceklerinin arkasındaki şehrin sırlarını ortaya çıkarırken, rengarenk karakterli yerliler ile karşılaşıp çeşitli zorlukların üstesinden geleceksiniz.

Neo-SF'de hayatta kalabilir misiniz? Yoksa gizemli bulmaca çözülmeyecek mi?

Bu Çapraz Satın Alma ürünü hem PS4 ™ hem de 'PS Vita' sürümlerini indirmenize izin verir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

MidBoss, LLC. 2017, All Rights Reserved.

Tür
Tür Benzersiz - Macera
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.