Menu
Your Cart

20XX - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

20XX - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 20XX
Gösterim: 215
38,16TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

20XX, bir arkadaşınla oynayabileceğin rogue benzeri bir aksiyon platformudur. Sürekli değişen bölümleri geçmek için zıpla ve ateş et, müthiş yeni güçler topla ve insan ırkını kurtarmak adına güçlü patronlarla savaş!

20XX, tam işbirlikli oyun özelliği taşır. Kanepede veya internet üzerinden bir arkadaşınla oyna!

Özellikler:
- Keskin, hassas ayarlar - karakterine tam olarak isteğin şeyi yaptır!
- 100'ü aşkın toplanabilen kuvvetli güçlendirme!
- Yüzlerce değişik oyun modu ve isteğe bağlı zorluk düzenleyici!
- Günlük ve Haftalık sabitlenmiş Meydan Okumalar!
- Tüm oyun özellikleri, hem tek oyuncu hem de işbirlikli oyun için mevcut (çevrimiçi ya da yerel)
- Rastgele seviyeler: 20XX'i her oynadığında, oynadığın bölümler yepyeni olacak!
-Kalıcı ölüm: her 20XX oyunun kendi bağımsız canı vardır! Ölüm seni, sonraki turlar için güçlü güncellemeler satın alabileceğin Kumanda Merkezine geri gönderir.

1-2 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-2 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

20XX is a trademark of Batterystaple Games. Batterystaple Games, LLC. All rights reserved.

Tür
Tür Aksiyon - Arcade - Nişancı
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: 20XX ps4 , 20XX , en ucuz 20XX