Menu
Your Cart

3 IN 1 INDIE BUNDLE - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

3 IN 1 INDIE BUNDLE - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 3I1IB
Gösterim: 188
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

'The Keeper of 4 Elements
Herhangi bir olası düşman savuşturmak için element kule ve yıkıcı büyü kullanarak adalar savunma, karşı çıkmalıdır. Karanlık ordularını adanın sırrını keşfetmek izin vermeyin!'

'Battalion Commander
Battalion Commander eğlenceli bir askeri arcade oyunu. diğer benzer oyunlardan Onun ana fark yalnızca bir karakter değil oynamak, ama bir bütün kadro ile olabilir. Ve tabii ki, başarıları ve yükseltmeleri hakkında unutmayın.'

'The Treasures of Montezuma 4
Annaya onun rüyalar ülkeyi aramaya yardım ediniz. Aynı fişlerinden sıraları düzenliyiz bütün
sınavları geçiniz ve sevgili kahramanın kaderi
hakkında hakikati biliyiz.'Tür
Tür Puzzle - Strateji - Arcade
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.