Menu
Your Cart

3D Billiard - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

3D Billiard - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 3B
Gösterim: 200
44,52TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Sanal masaya adım atın ve ipucuyla neler yapabileceğinizi gösterin! Havuzbaşı klasik sekiz topa ek olarak, aynı zamanda dokuz top, on top ve hatta bilardo oynayabilirsiniz! İster AI'ya karşı, ister aynı konsoldaki gerçek bir oyuncuya karşı bir düelloya karşı, yerel yüksek skor listesine yükselirken, dört seçilebilir, oldukça ayrıntılı odalarda masaya bakan topları göndereceksiniz.

Farklı zorluk seviyelerine sahip olan AI rakiplerine karşı düello yaparken on cazip avatar arasından seçim yapın. Etkileyici havuz çalma müziği vasıtasıyla pompalanın. Ve topların gevşekliği, çarpışmalar, kopmalar ve topların masanın üstünde dönmesi gibi orijinal ses efektlerini yakından dinleyin. Nişan al, atışına incelik biraz koy ve gerçek bir profesyonel gibi oynuyor!

• 4 farklı oda
• 4 oyun türü (havuz: sekiz top, dokuz top, ten top ve bilardo)
• 3 top ten
• 3 ipucu derileri
• Çoklu zorluk seviyeleri
• Tek ve çok oyunculu modlar (1-2 oyuncu)

1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2017 Joindots GmbH, Germany
2017 Z-Software GmbH, Germany

Tür
Tür Simülasyon - Spor - Aile
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.