Menu
Your Cart

3D MiniGolf - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

3D MiniGolf - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 3M
Gösterim: 175
44,52TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Sanal ortamda gerçekçi bir mini golf deneyimi yaşayın ve bunlardan 18'i gerçek dünyadaki resmi kurslardan sonra sadakatle modellenen 54'ün üzerinde zorlu delik üzerinde eğlenceli bir karşılaşma yapın.

Görkemli HD'deki üç senaryo seçici minik golf meraklılarını bekliyor: güzel bir yeşil park, dağlarda bir kamp yeri ve rüya gibi kumlu bir plaj.

İstatistiklerinizi takip etmek için profilinizi kullanın. Entegre madalya sistemi sayesinde en iyi maçlarınız için sanal ödüller toplamış olursunuz. Kendi kayıtlarınızı Mücadele ve Turnuva modunda geliştirmeye çalışın veya çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yüzleşin.

1-4 oyuncu ile heyecan verici en gerçekçi maçların keyfini çıkarın.

• Tamamen farklı 3 senaryo (Park, Kamp Alanı, Plaj)
• 54 zorlu delik
• 18 resmi turnuva deliği
• Keskin kenar HD grafikleri
• İki heyecan verici tek oyuncu modu: Mücadele ve Turnuva
• 2-4 oyuncu için Yerel Multiplayer modu
• Madalya sistemi

1-4 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2017 Joindots GmbH, Germany
2017 Z-Software GmbH, Germany

Tür
Tür Spor - Günlük - Aile
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.