Menu
Your Cart

428: Shibuya Scramble - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

428: Shibuya Scramble - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 4SS
Gösterim: 181
116,07TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

428: Shibuya Scramble, aynı isme sahip görsel romandan esinlenilmiştir ve bir adam kaçırma hikayesini anlatmaktadır. Oyunun beş baş karakteri kaçınılmaz bir şekilde olayın içine çekilir. Oyuncu, her baş karakter adına hikayenin seyrini doğrudan etkileyecek kararlar alır. Toplam 10 saatlik oyun süresi ve sayısız karar alma seçeneği ile hikayeyi 90 farklı sonla bitirebilirsiniz.
Hikaye metin, fotoğraflar ve video dizilerinden oluşan benzersiz bir kombinasyonla anlatılmaktadır ve olası tüm kombinasyonlarla oynamanız için sizi kışkırtır.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

1 Oyuncu
minimum 5 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2018 Spike Chunsoft Co., Ltd. All
rights reserved. Developed by Abstraction Games B.V. Licensed to and published 2018 by Koch Media GmbH, Austria. Ravenscourt is a
division of Koch Media GmbH, Gewerbegebiet 1, 6604 Höfen, Austria. Ravenscourt and its respective logos are trademarks of Koch Media
GmbH. 428: Shibuya Scramble is a trademark of Spike Chunsoft Co., Ltd. All other trademarks, logos and copyrights are property of their
respective owners. Made in Austria. All rights reserved.

Tür
Tür Macera
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.