Menu
Your Cart

5 Star Wrestling: ReGenesis - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

5 Star Wrestling: ReGenesis - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 5SWR
Gösterim: 164
41,87TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

5 Star Wrestling: ReGenesis, oynanışta etkili Topuk ve Yüz mekaniklerini, Uzuv Hasarı Sistemini ve Rekabetlere sahip gerçek bir Ring Psikolojisini temel alır. 40 Saatlik Mücadele bölümünde 128 mücadele, 400'den fazla hedef ve görülmemiş Tuşa Tuş hamleleriyle güreşçi başına hareket sayısı diğer tüm oyunlardan daha fazla olan 5 Star Wrestling dopdolu.

Huzurlarınızda: 'Fatih' Ragnabrok, 'Öfkeli' Andy Organ, HarVee Dee ve 'Boğa' Jonny Miavia. 5 Star Wrestling, karakterleri temel alır bunların her biri, kendine has temalı bir müzikle, devasa hamle setiyle ve karakterin hamleyi gerçekleştirdiği sıradaki fiziksel durumuna bağlı olarak değişik bir hissiyatı ve görünümü olan olağanüstü tuş manevralarıyla gelir. 5 Star Wrestling, ayrıca tam anlamıyla kişiselleştirilebilen, hedefe odaklanmış bir yapay zekaya sahiptir. Her karakter, maçların gidişatını önemli ölçüde değiştirecek 5 değişik davranış tarzına sahiptir.

Eğer bir güreş tutkunuysanız, bu oyun tam size göre!

1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Tür
Tür Dövüş - Spor
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.