Menu
Your Cart

5 Star Wrestling: ReGenesis - PS4

TÜKENDİ

5 Star Wrestling: ReGenesis - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 5SWR
Gösterim: 328
41,87TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


5 Star Wrestling: ReGenesis, oynanışta etkili Topuk ve Yüz mekaniklerini, Uzuv Hasarı Sistemini ve Rekabetlere sahip gerçek bir Ring Psikolojisini temel alır. 40 Saatlik Mücadele bölümünde 128 mücadele, 400'den fazla hedef ve görülmemiş Tuşa Tuş hamleleriyle güreşçi başına hareket sayısı diğer tüm oyunlardan daha fazla olan 5 Star Wrestling dopdolu.

Huzurlarınızda: 'Fatih' Ragnabrok, 'Öfkeli' Andy Organ, HarVee Dee ve 'Boğa' Jonny Miavia. 5 Star Wrestling, karakterleri temel alır bunların her biri, kendine has temalı bir müzikle, devasa hamle setiyle ve karakterin hamleyi gerçekleştirdiği sıradaki fiziksel durumuna bağlı olarak değişik bir hissiyatı ve görünümü olan olağanüstü tuş manevralarıyla gelir. 5 Star Wrestling, ayrıca tam anlamıyla kişiselleştirilebilen, hedefe odaklanmış bir yapay zekaya sahiptir. Her karakter, maçların gidişatını önemli ölçüde değiştirecek 5 değişik davranış tarzına sahiptir.

Eğer bir güreş tutkunuysanız, bu oyun tam size göre!

1-2 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Tür
Tür Dövüş - Spor
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.