Menu
Your Cart

8-bit Adventure Anthology: Volume I - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

8-bit Adventure Anthology: Volume I - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8AAVI
Gösterim: 217
19,08TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

8-bit Adventure Anthology, sadık remake'ler veya şimdiye kadar yapılmış en iyi 8-bitlik point-click macera oyunlarından oluşan bir derleme. Orijinal olarak 1987-1991 yılları arasında piyasaya sürülen her bir macera, nesiller veya konsol oyuncularını büyüleyen akıllara durgunluk veren bulmacalar, grafikler ve müzikler sunuyor!

Şimdi 'Shadowgate', 'Uninvited ' ve 'Déjà Vu ' oyunlarının oynanması gereken şekilde oynanması, elinizde bir kontrolörün ve keşfedilmeyi bekleyen dünyaların olması için bir şans! Fantezi, korku ve film noir alanı içinde yer alan bu üç harika hikaye daha sert şeylerden oluşuyor.

Deneyiminizi geliştirmek için, derleme yeni 8-bit tarzı menü, güzel melodiler ve şimdiye kadar gördüğünüz en iyi 'eski TV' efektlerini sunuyor.

YASAL UYARI: Bu oyun sadece İngilizce olarak oynanabilir.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
minimum 350 MB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Shadowgate is a trademark of Zojoi LLC. All Rights Reserved.
1989-2017 Zojoi LLC 1989-2017 KEMCO

The Uninvited is a trademark of Zojoi LLC. All Rights Reserved.
1989-2017 Zojoi LLC 1989-2017 KEMCO

Déjà Vu is a trademark of Zojoi LLC. All Rights Reserved.
1988-2017 Zojoi LLC 1988-2017 KEMCO

8-bit Adventure Anthology, copyright 2017 Abstraction Games B.V. Developed by Abstraction Games and General Arcade.

Tür
Tür Macera
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.