Menu
Your Cart

8-Bit Armies - Deluxe Edition - PS4

TÜKENDİ

8-Bit Armies - Deluxe Edition - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8A-DE
Gösterim: 342
84,27TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


8-Bit Armies oyununu içerir.
9 8-Bit Armies avatarlarını içerir.
8-Bit Armies temasını içerir.
8-Bit Armies dinamik temasını içerir.

Yeniden hoş geldin komutan! Ordu botlarını giy ve destansı bir savaşa hazırlan. Kaynaklar topla, ordu üssünü ve askeri birimlerini inşa et, sonra da yıkıcı uçaklar, araçlar, piyadeler ve süper silahlarla kuşatma yap!


1 - 6 Oyuncu
Minimum 2 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p
Published by SOEDESCO, Koddeweg 13, 3194 DH Hoogvliet. All rights reserved.

2018 Petroglyph Games, Inc. All rights reserved. All other intangible assets embodied in or arising from this work, including, without limitation, all intellectual property in and to the marks 8-BIT ARMIES, 8-BIT INVADERS, 8-BIT HORDES, GLYPHX®, PETROGLYPH®, the corresponding design(s) and/or logo(s), software, or other intangible assets of whatsoever nature are owned by Petroglyph Games, Inc. Any reproduction or distribution in any form or by any means, without the express written consent of Petroglyph Games, Inc. is strictly prohibited.

Adapted by Engine Software for the PlayStation®4.

Tür
Tür Aksiyon - Strateji
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.