Menu
Your Cart

8-Bit Hordes - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

8-Bit Hordes - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8H
Gösterim: 173
71,02TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Her seviyeden oyuncuların kalelere saldırabileceği, ejderhaları öldürebileceği ve lanetli mezarlıkları yağmalayabileceği rengarenk bir fantezi RTS oyunu olan 8-Bit Hordes'te savaş alanına hükmet. İki fraksiyondan birini yönet - DeathSworn'un ürkütücü Orkları veya Lightbringers'ın cesur elfleri, insanları ve cüceleri - ve düşmanlarını yok et. Hatta 8-Bit Invaders'ın uçan dairelerine veya gruplar arası çok oyunculu modda 8-Bit Armies'in devasa tanklarına savaş açmak için bile birlik konuşlandırabilirsin!

Özellikler:
Tek oyunculu seferi, Çevrimiçi Çok Oyunculu, Ortak ve Yapay Zeka Çarpışma modlarını fethet
Gruplar arası çok oyunculu modda 8-Bit Hordes, 8-Bit Invaders! ve 8-Bit Armies'i karştır
Su altından lanetli ormanlara kadar yok edilebilen çeşitli ortamlarda savaş
Ödül kazanan sanatçı Frank Klepacki'nin hazırladığı tamamen orijinal müziklerin tadını çıkar

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-6 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 2 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Published by SOEDESCO, Koddeweg 13, 3194 DH Hoogvliet. All rights reserved.

2018 Petroglyph Games, Inc. All rights reserved. All other intangible assets embodied in or arising from this work, including, without limitation, all intellectual property in and to the marks 8-BIT ARMIES, 8-BIT INVADERS, 8-BIT HORDES, GLYPHX®, PETROGLYPH®, the corresponding design(s) and/or logo(s), software, or other intangible assets of whatsoever nature are owned by Petroglyph Games, Inc. Any reproduction or distribution in any form or by any means, without the express written consent of Petroglyph Games, Inc. is strictly prohibited.

Adapted by Engine Software for the PlayStation®4.

Tür
Tür Strateji
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.