Menu
Your Cart

8-Bit Hordes - PS4

TÜKENDİ

8-Bit Hordes - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8H
Gösterim: 341
71,02TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Her seviyeden oyuncuların kalelere saldırabileceği, ejderhaları öldürebileceği ve lanetli mezarlıkları yağmalayabileceği rengarenk bir fantezi RTS oyunu olan 8-Bit Hordes'te savaş alanına hükmet. İki fraksiyondan birini yönet - DeathSworn'un ürkütücü Orkları veya Lightbringers'ın cesur elfleri, insanları ve cüceleri - ve düşmanlarını yok et. Hatta 8-Bit Invaders'ın uçan dairelerine veya gruplar arası çok oyunculu modda 8-Bit Armies'in devasa tanklarına savaş açmak için bile birlik konuşlandırabilirsin!

Özellikler:
Tek oyunculu seferi, Çevrimiçi Çok Oyunculu, Ortak ve Yapay Zeka Çarpışma modlarını fethet
Gruplar arası çok oyunculu modda 8-Bit Hordes, 8-Bit Invaders! ve 8-Bit Armies'i karştır
Su altından lanetli ormanlara kadar yok edilebilen çeşitli ortamlarda savaş
Ödül kazanan sanatçı Frank Klepacki'nin hazırladığı tamamen orijinal müziklerin tadını çıkar

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-6 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 2 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Published by SOEDESCO, Koddeweg 13, 3194 DH Hoogvliet. All rights reserved.

2018 Petroglyph Games, Inc. All rights reserved. All other intangible assets embodied in or arising from this work, including, without limitation, all intellectual property in and to the marks 8-BIT ARMIES, 8-BIT INVADERS, 8-BIT HORDES, GLYPHX®, PETROGLYPH®, the corresponding design(s) and/or logo(s), software, or other intangible assets of whatsoever nature are owned by Petroglyph Games, Inc. Any reproduction or distribution in any form or by any means, without the express written consent of Petroglyph Games, Inc. is strictly prohibited.

Adapted by Engine Software for the PlayStation®4.

Tür
Tür Strateji
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.