Menu
Your Cart

8-Bit Invaders! - Pre-Order - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

8-Bit Invaders! - Pre-Order - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8I-P
Gösterim: 165
66,30TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

If you’re a PlayStation®Plus member, you can download this item for the reduced price displayed and it’s yours to keep forever. Not a member yet? Subscribe to PlayStation®Plus for loads of PlayStation® extras!
PlayStation®Plus'a Katılın

ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR


İstila başladı! 8-Bit Invaders! yüksek tempolu bir bilim kurgu RTS oyunu. Galaktik Deniz Piyadeleri Birliğinin askeri gücünü yönet veya dünya dışı Cranioid'lerle istila et. Hatta gruplar arası çok oyunculu modda fütiristik birliklerinle 8-Bit Hordes'in ejderhaları veya 8-Bit Armies'in devasa tanklarıyla savaşabilirsin. İster uzaylılardan ister robotlardan ol, 8-Bit Invaders! acemiler ve usta oyuncular için eğlenceli. Çoklu Evreni ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Özellikler:
Tek oyunculu bir seferde tek başına veya ortak görevlerde bir arkadaşınla beraber savaş

Çevrimiçi Çok Oyunculu modda veya çarpışma savaşlarında Yapay Zekaya karşı yeteneklerini sına

Besteci Frank Klepacki'nin muhteşem müzikleriyle heyecanlan

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4 sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

1 - 6 Oyuncu
Minimum 2 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p
2018 Petroglyph Games, Inc. All rights reserved. All other intangible assets embodied in or arising from this work, including, without limitation, all intellectual property in and to the marks 8-BIT ARMIES, 8-BIT INVADERS, 8-BIT HORDES, GLYPHX®, PETROGLYPH®, the corresponding design(s) and/or logo(s), software, or other intangible assets
of whatsoever nature are owned by Petroglyph Games, Inc. Any reproduction or distribution in any form or by any means, without the express written consent of Petroglyph Games, Inc. is strictly prohibited.

Tür
Tür Strateji
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.