Menu
Your Cart

8-Bit Invaders! - Pre-Order - PS4

TÜKENDİ

8-Bit Invaders! - Pre-Order - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8I-P
Gösterim: 802
66,30TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


If you’re a PlayStation®Plus member, you can download this item for the reduced price displayed and it’s yours to keep forever. Not a member yet? Subscribe to PlayStation®Plus for loads of PlayStation® extras!
PlayStation®Plus'a Katılın

ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR


İstila başladı! 8-Bit Invaders! yüksek tempolu bir bilim kurgu RTS oyunu. Galaktik Deniz Piyadeleri Birliğinin askeri gücünü yönet veya dünya dışı Cranioid'lerle istila et. Hatta gruplar arası çok oyunculu modda fütiristik birliklerinle 8-Bit Hordes'in ejderhaları veya 8-Bit Armies'in devasa tanklarıyla savaşabilirsin. İster uzaylılardan ister robotlardan ol, 8-Bit Invaders! acemiler ve usta oyuncular için eğlenceli. Çoklu Evreni ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Özellikler:
Tek oyunculu bir seferde tek başına veya ortak görevlerde bir arkadaşınla beraber savaş

Çevrimiçi Çok Oyunculu modda veya çarpışma savaşlarında Yapay Zekaya karşı yeteneklerini sına

Besteci Frank Klepacki'nin muhteşem müzikleriyle heyecanlan

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement'ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Otomatik indirme için PS4 sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

1 - 6 Oyuncu
Minimum 2 GB alan gerekir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p
2018 Petroglyph Games, Inc. All rights reserved. All other intangible assets embodied in or arising from this work, including, without limitation, all intellectual property in and to the marks 8-BIT ARMIES, 8-BIT INVADERS, 8-BIT HORDES, GLYPHX®, PETROGLYPH®, the corresponding design(s) and/or logo(s), software, or other intangible assets
of whatsoever nature are owned by Petroglyph Games, Inc. Any reproduction or distribution in any form or by any means, without the express written consent of Petroglyph Games, Inc. is strictly prohibited.

Tür
Tür Strateji
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.