Menu
Your Cart

8 To Glory - PBR Resmi Oyunu - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

8 To Glory - PBR Resmi Oyunu - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8TG-PRO
Gösterim: 182
68,37TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

PBR resmi oyunu 8 To Glory - Rodeo, profesyonel bir rodeocu olmanın tüm deneyimini size sunar. Günümüz sporunda en sert boğalara karşı dünyanın en iyi rodeocularından biri olarak yeteneklerinizi gösterin. Tüm 2018 sezonunda ilerlediğiniz sezon modunu oynayın. Dilediğiniz zaman meydan okuyabileceğiniz yeni boğalar ve rodeocular da dahil olmak üzere ödüllerin kilidini açın ve şampiyonluğa giden yolunuzda puanlar kazanın. Bir oyuncunun rodeocu olduğu diğer oyuncununsa ünlü PBR boğalarını kontrol ettiği yerel karşı karşıya modunda bir arkadaşınıza meydan okuyun.

Özellikler
• Tek oyunculu sezon mücadelesi, arcade modu ve yerel çok oyunculu karşı karşıya Ayakta Kalan Son Kovboy modu da dahil olmak üzere birden fazla oyun modu.
• En iyi 40 rodeocu
• En iyi 30 boğa
• Rodeocuların, boğaların ve giysilerin kilitlerini açmak için toplanabilecek düzinelerce oyun içi kart
• Gerçek PBR sunucuları ve rodeocuları
• Resmi olarak lisanslanmış tek PBR oyunu

1-2 Oyuncu
minimum 4 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
2018 Üç Kapı AB. 8 To Glory, Three Gates AB'nin ticari markasıdır. PRE 2018'in Resmi Lisanslı Ürünü. Tüm Hakları Saklıdır. PBR, Professional Bull Riders, LLC'nin tescilli ticari markasıdır.

Tür
Tür Aksiyon - Spor
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.