Menu
Your Cart

8 To Glory - PBR Resmi Oyunu - PS4

TÜKENDİ

8 To Glory - PBR Resmi Oyunu - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8TG-PRO
Gösterim: 353
68,37TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


PBR resmi oyunu 8 To Glory - Rodeo, profesyonel bir rodeocu olmanın tüm deneyimini size sunar. Günümüz sporunda en sert boğalara karşı dünyanın en iyi rodeocularından biri olarak yeteneklerinizi gösterin. Tüm 2018 sezonunda ilerlediğiniz sezon modunu oynayın. Dilediğiniz zaman meydan okuyabileceğiniz yeni boğalar ve rodeocular da dahil olmak üzere ödüllerin kilidini açın ve şampiyonluğa giden yolunuzda puanlar kazanın. Bir oyuncunun rodeocu olduğu diğer oyuncununsa ünlü PBR boğalarını kontrol ettiği yerel karşı karşıya modunda bir arkadaşınıza meydan okuyun.

Özellikler
• Tek oyunculu sezon mücadelesi, arcade modu ve yerel çok oyunculu karşı karşıya Ayakta Kalan Son Kovboy modu da dahil olmak üzere birden fazla oyun modu.
• En iyi 40 rodeocu
• En iyi 30 boğa
• Rodeocuların, boğaların ve giysilerin kilitlerini açmak için toplanabilecek düzinelerce oyun içi kart
• Gerçek PBR sunucuları ve rodeocuları
• Resmi olarak lisanslanmış tek PBR oyunu

1-2 Oyuncu
minimum 4 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
2018 Üç Kapı AB. 8 To Glory, Three Gates AB'nin ticari markasıdır. PRE 2018'in Resmi Lisanslı Ürünü. Tüm Hakları Saklıdır. PBR, Professional Bull Riders, LLC'nin tescilli ticari markasıdır.

Tür
Tür Aksiyon - Spor
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.