Menu
Your Cart

88 Heroes - PS4

TÜKENDİ

88 Heroes - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 8H
Gösterim: 301
36,57TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


8 Ağustos 1988, saat 08.09 ve şeytani Dr. H8 dünyayı toptan bir şekilde yok olmanın kıyısına getirdi! Talepleri basit: 88 dakika içinde 88 oktilyon aksi takdirde Dr. H8’in 88 termonükleer başlığı Dünya’yı ortadan kaldıracak! Fakat bu zor zamanda bizi kim kurtaracak? En cesur olan mı? En yürekli olan mı? Hayır... 88 Kahraman!

Gelmiş geçmiş en tuhaf, en budala ve en anlamsız süper kahramanların yardımıyla Dr. H8’in sığınağına gizlice girmeye hazır ol! Sen ve Dr. H8 arasında 88 seviye var ve her bir seviyenin tamamlanması için 88 saniye var ve 88 dakikalık Kıyamet Günü saati çoktan ilerlemeye başlamış bile platform atlamalı, düşman parçalamalı, tehlikelerden kaçınmalı Dünya'yı komple yok olmaktan kurtarma görevinde, her biri kendine özel becerilere sahip olan 88 eşsiz karaktere liderlik et!

88 Kahraman günü kurtarabilir mi? Öyle umalım! En iyilerini çağırdılar ancak onlar meşguldü...

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2016 Bitmap Bureau Ltd. Licensed to and published by Rising Star Games Ltd.

Tür
Tür Aksiyon - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.