Menu
Your Cart

911 Operator - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

911 Operator - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: 9O
Gösterim: 150
41,87TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Special Resources DLC ile geliştirilmiş baskı!

'911 Operator' nde, gelen raporları hızla ele almanız gereken bir acil durum görevlisi görevini üstleniyorsunuz. Unutmayın, hattın diğer tarafındaki kişi ölen bir kızı babası, öngörülemeyen bir terörist ya da sadece bir muziplik haline dönüşebilir. Bütün bunları halledebilir misin?

DÜNYANIN HERHANGİ BİR ŞEHİRDE OYNA

Serbest Oynatma modu, üzerinde oynamak istediğiniz şehri seçmenizi sağlar - oyun, gerçek caddeleri, adresleri ve acil durum altyapısını içeren haritasını indirecektir.

KİŞİLERİN YAŞAMLARI SENİNİZDEKİDİR!

Ana Özellikler:
* Gerçek görüşmelerden esinlenerek kaydedilen 50'den fazla kaydedilmiş diyalog
* Gerçek İlkyardım talimatları.
* Kariyer modunda benzersiz çağrılar ve etkinlikler içeren 6 seçilmiş şehir.
* Karşılaşılacak 140'tan fazla rapor türü.

***

Oyun, ücretsiz haritaları indirmek için İnternet bağlantısı gerektiriyor.

Tüm harita verileri, OpenStreetMap yazarlarının malıdır.

***

1 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Ported by Code Horizon. Developed by Jutsu Games. Published by PlayWay.

Tür
Tür Strateji
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.