Menu
Your Cart

A Boy and His Blob - PS4

TÜKENDİ

A Boy and His Blob - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ABaHB
Gösterim: 311
23,32TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


A Boy and His Blob'un dönüşü muhteşem oluyor! Blob'u jöleli şekerleme ile besle ve onun bulmacaları çözmek için havalı ve kullanışlı nesnelere dönüşümü ile tehlikelerden kaçışını izle. Bu bu çetin ve duygusal olarak sürükleyici hikayde, zorlayıcı bulmacalar ve eykileyici sanatsal bir tarz var. 2009 yılının klasik sevilen oyununu, A Boy an His Blob yeniden geri geliyor!

(None)

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

2009-2015 Majesco Entertainment Company. All rights reserved. Developed by WayForward Technologies – 2008. All rights reserved. Published and distributed by Majesco Entertainment Company.

Tür
Tür Macera
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.