Menu
Your Cart

A Fisherman’s Tale - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

A Fisherman’s Tale - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AFT
Gösterim: 151
36,57TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

PlayStation®VR 12 yaşının altındaki çocukların kullanımına yönelik değildir.

PlayStation®VR ve PlayStation®Camera gereklidir.

Kulübesinde yalnız ve dünyadan bihaber minik bir balıkçı kuklası Bob'un yerine geçin. Radyoda fırtına haberi verilirken, çıkıp deniz fenerini yakacaksınız! Kulübenizden birkaç tuhaf arkadaşla çıkmaya çalışırken, dışarıda beklemediğiniz şeyleri göreceksiniz.

• İnanılmaz Sanal Gerçeklik bulmacalarında doğa kanunlarını çiğneyin
• Büyük Fırtınadan önce tuhaf arkadaşlarınızla deniz fenerinin tepesine ulaşın
• Sürükleyici ve muhteşem sanal gerçeklik ortamında, ellerinizle eşyaları yerden kaldırın, fırlatın, birleştirin ve kullanın
• Minnacık model deniz fenerinizle oynayın. Sonra onun içindeki deniz feneriyle, sonra da onun içindekiyle... Yoksa onun içinde de mi bir deniz feneri var?
• Sanal Gerçeklik içinde sıra dışı bir uzunluğa sahip Fisherman's Tale ile gerçeği gün yüzüne çıkarın

1 Oyuncu
minimum 2 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p
PlayStation®Move hareket kontrol cihazı ve PlayStation®Camera gereklidir.
Bu ürünü oynamak için PlayStation®VR ve PlayStation®Kamera gereklidir.
A Fisherman’s Tale 2018 Innerspace VR - ARTE France. Published by Vertigo Games. Developed by Innerspace VR. Produced by Innerspace VR and ARTE France. All rights reserved.

Tür
Tür Macera - Aile - Puzzle
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.