Menu
Your Cart

A.O.T. 2 - PS4

TÜKENDİ

A.O.T. 2 - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: A2
Gösterim: 309
158,47TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Tüm korkuları bırak. A.O.T. 2, dünya çapında hit olan animasyon dizisi 'Attack on Titan' a dayanan aksiyon oyununun sürükleyici bir devamıdır.

İnsanlığı, insan yiyen can alanTitans'ın tehdidinden kurtarmak için savaştıklarında, Eren ve arkadaşlarıyla birlikte animasyonun muhteşem öyküsünü yaşa. Titans'a karşı, gökyüzünde manevralar yapıp uçan, omni-directional mobility gear'ını dene ve dev rakiplerle mücadele heyecanını ve tatmin duygusunu hisset.

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 4 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Hajime Isayama,Kodansha/'ATTACK ON TITAN'Production Committee. All Rights Reserved.
2018 KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Tür
Tür Aksiyon
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.