Menu
Your Cart

A Pixel Story - PS4

TÜKENDİ

A Pixel Story - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: APS
Gösterim: 282
25,97TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Bilgisayarının derinliklerindeki bir dünyada, benzersiz bir kahraman doğmak üzere. Işınlanma şapkaları ve alaycı yazılım, hırsız martılar ve çılgın operatörlerden oluşan bir platform ve tehlike hikayesi. Bu bir peri masalı değil bir piksel hikayesi!

Zorlayıcı platformlar, hileli tuzaklar, zeki bulmacalar ve komikliklerle bu Piksel Hikayesi, seni hem güldürüp, hem becerilerini test edecek bir oyun tarihi macerası. Sistemi kurtar dünyayı kurtar!

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Lamplight Studios Ltd 2015. Licensed to and published by Rising Star Games Ltd.

Tür
Tür Aksiyon - Macera
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.