Menu
Your Cart

A Q*bert: Rebooted Game and Pixels Theme Bundle - PS4

TÜKENDİ

A Q*bert: Rebooted Game and Pixels Theme Bundle - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AQRGaPTB
Gösterim: 369
25,97TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Q*bert geri döndü @[email protected]!

Bu Cross-Buy ürününü PS4™, PS3™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.

1980’lerin en çok beğenilen ve ticari yönden en başarılı video oyunlarından biri Klasik piksel perfect 2D formunda ve orijinal konsepte sadık kalan yeniden tasarlanmış Yeniden Düzenlenmiş ileri düzeyde sürümü 3D game-play ve grafik olarak sunuluyor. Her iki sürüm heyecan dolu yakalamaca oyunları olarak keskin bulmaca çözme becerileri ve mantık gerektiriyor.

Yeniden Düzenlenen Q*bert klasik video oyununu ve atış gereçlerini 21’inci yüzyılın 3D game play stiline taşıyarak günümüz teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanırken orijinal Q*bert kavramına sadık kalıyor. Kareler yerine hehzagonal (altıgen) bloklar içeren Yeniden Düzenlenen Q*bert yeni düşmanlar, oynanabilen karakterler, power-ups (güçlendirmeler), tuzaklar, mücevher toplama, çoklu karakterler, indirilebilen içerik ve yeni oyun yöntemleri içeriyor.

1 player
216KB minimum save size
HDTV screen resolution: 720p, 1080i, 1080p
DUALSHOCK®3

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

TM & 2015 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved. Published by LOOT Interactive, LLC.

Tür
Tür Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.