Menu
Your Cart

A Q*bert: Rebooted Game and Pixels Theme Bundle - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

A Q*bert: Rebooted Game and Pixels Theme Bundle - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AQRGaPTB
Gösterim: 167
25,97TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Q*bert geri döndü @[email protected]!

Bu Cross-Buy ürününü PS4™, PS3™ ve PS Vita sürümlerine indirebilirsiniz.

1980’lerin en çok beğenilen ve ticari yönden en başarılı video oyunlarından biri Klasik piksel perfect 2D formunda ve orijinal konsepte sadık kalan yeniden tasarlanmış Yeniden Düzenlenmiş ileri düzeyde sürümü 3D game-play ve grafik olarak sunuluyor. Her iki sürüm heyecan dolu yakalamaca oyunları olarak keskin bulmaca çözme becerileri ve mantık gerektiriyor.

Yeniden Düzenlenen Q*bert klasik video oyununu ve atış gereçlerini 21’inci yüzyılın 3D game play stiline taşıyarak günümüz teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanırken orijinal Q*bert kavramına sadık kalıyor. Kareler yerine hehzagonal (altıgen) bloklar içeren Yeniden Düzenlenen Q*bert yeni düşmanlar, oynanabilen karakterler, power-ups (güçlendirmeler), tuzaklar, mücevher toplama, çoklu karakterler, indirilebilen içerik ve yeni oyun yöntemleri içeriyor.

1 player
216KB minimum save size
HDTV screen resolution: 720p, 1080i, 1080p
DUALSHOCK®3

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

TM & 2015 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved. Published by LOOT Interactive, LLC.

Tür
Tür Arcade
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.