Menu
Your Cart

A Velocibox Ultimate Bundle - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

A Velocibox Ultimate Bundle - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AVUB
Gösterim: 173
20,78TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

If you’re a PlayStation®Plus member, you can download this item for the reduced price displayed and it’s yours to keep forever. Not a member yet? Subscribe to PlayStation®Plus for loads of PlayStation® extras!
PlayStation®Plus'a Katılın

Hızlı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Çoğu Velocibox ile karşılaşıncaya kadar böyle düşünür. En müzmin gamerları bile kesinlikle kışkırtacak (ve muhtemelen kızdıracak), akıllara durgunluk veren devrilmeler ve dönüşleri olan yıldırım hızlı oyunun tadını çıkarın. Velicobox sizin son sınır ve ötesi imkanlarınızı test edecek. Satın alırken sınırlı bir zaman içerisinde PS4™ için dinamik temayı ücretsiz olarak alırsınız. Velocibox!

Aşırı hız ile engellerden kaçınarak 80 den fazla motif ve seviyelerden geçin. Sonraki şeytani seviyeye geçerken, yan tarafa devrilerek ve dönerek, saniyeler içinde verilecek tepkilere ve içgüdülere güvenin.

Bu oyunu satın alırken PS4™ и PS Vita versiyon sistemlerini de alırsınız!

1 Player
HD Video Output: 720p, 1080i, 1080p
Dual Analog Sticks

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

2015 Shawn Beck Games, All Rights Reserved. Published by LOOT Interactive, LLC.

Tür
Tür Aksiyon - Macera - Benzersiz
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.