Menu
Your Cart

Aaru's Awakening - PS4

TÜKENDİ

Aaru's Awakening - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AA
Gösterim: 290
30,74TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Aaru's Awakening elle çizilmiş, süratli, 2 boyutlu ve aksiyon dolu bir platform oyunudur. Oyun, oyuncuları iki özel yeteneğe sahip Aaru'nun yerine geçirir: ışınlanma ve saldırı. Aaru, bu yetenekleri tehlikeli Lumenox dünyasında seyahat ederek bir düşmanı yenmek için kullanmaktadır. Bu iki yetenek, zorlu ve akıcı bir deneyim yaratmak adına oyunun tüm seviye tasarımlarının merkezinde yer almaktadır. Seviyeler, oyuncuların süratli bulmacaları tamamlarken anlık karar vermesini gerektirmektedir.
Bu Cross-Buy ürününü PS3™ ve PS4™ sürümlerine indirebilirsiniz.

Aaru's Awakening

PlayStation®3 ile uyumludur.
minimum 11MB alan gerekir
1 Oyuncu
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p 1080i 1080p

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PSN'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS3: PS3 sistemlerinden etkinleştirilmiş 2 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

Lumenox ehf 2014 All Rights Reserved.

Tür
Tür Aksiyon
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.