Menu
Your Cart

Absolute Drift: Zen Edition - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

Absolute Drift: Zen Edition - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ADZE
Gösterim: 146
28,62TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Zen Edition, bu özellikleri Absolute Drift'e ekledi:
- 5 zorlu gece yarısı etkinliği
- Drift etkinliği mücadeleleri
- Hayaletler ve puan durumu tekrarları

Bu başka hiçbirine benzemeyen bir sürüş deneyimi. Muhteşem bir minimalist dünyada becerilerini geliştirirken çıraklıktan usta drifterlığa yolculuk et. Havaalanları ve rıhtımlardan, yeni arabalar ve her zamankinden daha büyük mücadeleler arayışında yüzen bir metropole seyahat et. C41 ve Nyte tarafından 3 saatten fazla elektronik müzikle rahatla. Kupaların ve elit Gece Yarısı etkinliklerinin kilidini açmaya çalışırken drift pistleri ve vahşi dağ yollarında sınırlarını zorla. Dünyanın en iyi oyuncularının hayaletlerinin yanında drift yap veya kendi hayaletini dışarı atarak becerini geliştir. Sonunda usta bir drifter olana kadar sürüş becerilerin her seferinde değerlendirilecek.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2016 Flippfly LLC

Tür
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.