Menu
Your Cart

Absolute Drift: Zen Edition - PS4

TÜKENDİ

Absolute Drift: Zen Edition - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ADZE
Gösterim: 282
28,62TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Zen Edition, bu özellikleri Absolute Drift'e ekledi:
- 5 zorlu gece yarısı etkinliği
- Drift etkinliği mücadeleleri
- Hayaletler ve puan durumu tekrarları

Bu başka hiçbirine benzemeyen bir sürüş deneyimi. Muhteşem bir minimalist dünyada becerilerini geliştirirken çıraklıktan usta drifterlığa yolculuk et. Havaalanları ve rıhtımlardan, yeni arabalar ve her zamankinden daha büyük mücadeleler arayışında yüzen bir metropole seyahat et. C41 ve Nyte tarafından 3 saatten fazla elektronik müzikle rahatla. Kupaların ve elit Gece Yarısı etkinliklerinin kilidini açmaya çalışırken drift pistleri ve vahşi dağ yollarında sınırlarını zorla. Dünyanın en iyi oyuncularının hayaletlerinin yanında drift yap veya kendi hayaletini dışarı atarak becerini geliştir. Sonunda usta bir drifter olana kadar sürüş becerilerin her seferinde değerlendirilecek.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

2016 Flippfly LLC

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.