Menu
Your Cart

Absolver: Downfall - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

Absolver: Downfall - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AD
Gösterim: 167
73,67TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Absolver, ezelden Rehber olanlar, seçkin kuvvetler sınıfına katımaya değer olup olmadığını belirleyecek mağlup Adal İmparatorluğu'nun yeni hükümdarları, tarafından oyuncuların Prospect maskesine saklandığı çok oyunculu çevrimiçi bir savaş deneyimidir. Prospectler yeni savaş yetenekleri öğrenme amacı ile diğerleriyle çarpışmak için terkedilmiş bölgelerde gezinecek, silah, zırh edinecek ve hem teke tek düello ve üçe üç çetin dövüşlere katılacak.

Oyuncular, savaş stili, silah seçerek ve kendi eşsiz, kişisel hücüm akışlarını tasarlamak için Savaş Güvertelerine saldırılar düzenleyerek Prospectler'inin yaklaşımını belirleyecekler. Rakiple mücadele ederek, arkadaşlarla fikir alışverişi yaparak ve hatta bir önder yardımıyla oyuncular yeni hamleler, silahlar ve zırh ile günah affına giden yolculuklarında savaş bilgilerini ve ustalıklarını arttıracaklar.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-3 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Copyright Sloclap 2017. All Rights Reserved.

Tür
Tür Aksiyon - Dövüş
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.