Menu
Your Cart

Absolver: Downfall - PS4

TÜKENDİ

Absolver: Downfall - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AD
Gösterim: 768
73,67TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Absolver, ezelden Rehber olanlar, seçkin kuvvetler sınıfına katımaya değer olup olmadığını belirleyecek mağlup Adal İmparatorluğu'nun yeni hükümdarları, tarafından oyuncuların Prospect maskesine saklandığı çok oyunculu çevrimiçi bir savaş deneyimidir. Prospectler yeni savaş yetenekleri öğrenme amacı ile diğerleriyle çarpışmak için terkedilmiş bölgelerde gezinecek, silah, zırh edinecek ve hem teke tek düello ve üçe üç çetin dövüşlere katılacak.

Oyuncular, savaş stili, silah seçerek ve kendi eşsiz, kişisel hücüm akışlarını tasarlamak için Savaş Güvertelerine saldırılar düzenleyerek Prospectler'inin yaklaşımını belirleyecekler. Rakiple mücadele ederek, arkadaşlarla fikir alışverişi yaparak ve hatta bir önder yardımıyla oyuncular yeni hamleler, silahlar ve zırh ile günah affına giden yolculuklarında savaş bilgilerini ve ustalıklarını arttıracaklar.

Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce


1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-3 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Copyright Sloclap 2017. All Rights Reserved.

Tür
Tür Aksiyon - Dövüş
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.