Menu
Your Cart

ABZÛ - PS4

TÜKENDİ

ABZÛ - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ABZ
Gösterim: 361
94,22TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Journey® ve Flower®'ın ardındaki sanatsal zekadan yola çıkan ABZÛ, dalış rüyasını uyandıran güzel bir su altı macerasıdır. Gizemlerle dolu ve renk ve hayat fışkıran hareketli okyanus dünyasına dalın. Dalgıç olarak zarif dalış kontrollerini kullanarak akıcı akrobasi gerçekleştirin. Gerçek yaratıklara dayalı benzersiz yüzlerce türü keşfedin ve bereketli deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı oluşturun. Size, birbirine ve yırtıcılara usulune uygun karşılık veren binlerce balık okuluyla iletişime geçin. Destansı deniz manzaralarıyla oyalanın ve emsalsiz detaylarla modellenmiş su ekosistemlerini keşfedin. Eski sırların unutulduğu okyanusun kalbine dalın. Ancak unutmayın, tehlike derinlerde bekliyor. 'ABZÛ' en eski mitolojilerdendir AB, su ve ZÛ, bilmek demektir. ABZÛ ise bilgelik okyanusudur.

1 Oyuncu
minimum 4 MB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p


. / .

Copyright 2016 Giant Squid. Giant Squid logosu ve ABZÛ logosu Giant Squid, LLC. 505 Games'in ticari markalarıdır ve 505 Games logosu 505 Games S.p.A ve/veya İştiraklerinin ticari markasıdır. Tüm diğer markalar ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülküdür. Tüm hakları sakldır.

Tür
Tür Puzzle - Benzersiz - Macera
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: ABZÛ ps4 , ABZÛ , en ucuz ABZÛ