Menu
Your Cart

ACA NEOGEO 2020 SUPER BASEBALL - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO 2020 SUPER BASEBALL - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: AN2SB
Gösterim: 260
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'2020 SUPER BASEBALL', 1991'de SNK tarafından yayınlanan bir beyzbol oyunudur.
Yakın gelecekte, her biri 6 takımın bulunduğu iki lig var. Oyuncular takımlarını seçerler ve şampiyona için yarışırlar. Oyun ilerledikçe sahada kara mayınları kurulacak ve oyuncuları takviye etmek için oyunlar sırasında zırh satın alınabilir. Bu eşsiz özellikler çok farklı bir beyzbol deneyimi yaşatır!

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Arcade - Spor
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.