Menu
Your Cart

ACA NEOGEO AERO FIGHTERS 3 - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO AERO FIGHTERS 3 - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANAF3
Gösterim: 248
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'AERO FIGHTERS 3', VIDEO SYSTEM tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen yan kaydırma oyunudur. Dünyanın dört bir yanından 14 insan ve 2 hayvandan oluşan on takım toplandı ve dünyayı kurtarmak için ZERO FIGHTER gibi yüksek güçlü pistonlu motor uçaklarında uçuyorlardı. Oyun rota seçimi ve çoklu sonlar sunuyor.

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i
2018 HAMSTER Co.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Nişancı - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.