Menu
Your Cart

ACA NEOGEO ALPHA MISSION II - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO ALPHA MISSION II - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANAMI
Gösterim: 248
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


〝ALPHA MISSION II', 1991'de SNK tarafından yayınlanan bir atış oyunu.
Oyun, türe göre en sevilen ve oyuncuların zırh güç-up'larını toplayıp büyütüp anında onları değiştirmelerine izin veren benzersiz bir oyun özellikleri.
Serinin bu ikinci girişi, serinin bilinen taktik ve heyecan verici oyununu genişleterek, yeni gösterişli zırh güçlerini zenginleştiriyor.

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Nişancı - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.