Menu
Your Cart

ACA NEOGEO FATAL FURY - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO FATAL FURY - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANFF
Gösterim: 259
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'FATAL FURY', 1991'de SNK tarafından yayımlanan bir dövüş oyunudur.
Oyuncular, rezil suç ustası Geese Howard'ı devirmek amacıyla çeşitli bölgelerdeki acımasız sokak kavgalarına katılmaktadırlar.
Oyun, oyuncuların ön plan ve arka plan ile 2 kişilik co-op işlevleri arasında dolaşmalarına olanak tanıyan özel bir Hat Savaşı sistemi de dahil olmak üzere o sırada mevcut olan diğer dövüş oyunları ile karşılaştırıldığında çok benzersiz özellikler içeriyor.

'ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.