Menu
Your Cart

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANMS
Gösterim: 142
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

'METAL SLUG' şimdiye kadar yayımlanan en ünlü aksiyon oyunu serisi birinde özgün giriştir. Başlangıçta 1996 yılında SNK tarafından serbest bırakıldı.
Oyuncular 'gökdoğanı kadrosu' olarak bilinen Özel Kuvvetler ekibi ait Marco ve Tarma kontrol eder. Onlar 'METAL SLUG' olarak bilinen çalıntı silah geri almak için bir çaba, Genel Donald Morden yenmek için mücadele ediyoruz. Oyuncular gibi onların lehine mücadele sallanmaya METAL SLUG gibi çeşitli silahlar ve araçlar kullanabilir.

'ACA NEOGEO' serisi sadakatle da ek özellikler PS4™ sistemi teklifler yararlanmak PS4™ sistemi üzerinde birçok klasik NEOGEO başyapıtlar yeniden kurdu.
Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve video paylaşabilir ve aynı zamanda yüksek skorları ile dünyanın her yerinden birbirlerine karşı rekabet edebilir.
video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.