Menu
Your Cart

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANMS
Gösterim: 270
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'METAL SLUG' şimdiye kadar yayımlanan en ünlü aksiyon oyunu serisi birinde özgün giriştir. Başlangıçta 1996 yılında SNK tarafından serbest bırakıldı.
Oyuncular 'gökdoğanı kadrosu' olarak bilinen Özel Kuvvetler ekibi ait Marco ve Tarma kontrol eder. Onlar 'METAL SLUG' olarak bilinen çalıntı silah geri almak için bir çaba, Genel Donald Morden yenmek için mücadele ediyoruz. Oyuncular gibi onların lehine mücadele sallanmaya METAL SLUG gibi çeşitli silahlar ve araçlar kullanabilir.

'ACA NEOGEO' serisi sadakatle da ek özellikler PS4™ sistemi teklifler yararlanmak PS4™ sistemi üzerinde birçok klasik NEOGEO başyapıtlar yeniden kurdu.
Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve video paylaşabilir ve aynı zamanda yüksek skorları ile dünyanın her yerinden birbirlerine karşı rekabet edebilir.
video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.