Menu
Your Cart

ACA NEOGEO SAMURAI SHODOWN - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO SAMURAI SHODOWN - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANSS
Gösterim: 267
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'SAMURAI SHODOWN', 1993 yılında SNK tarafından ilk kez çıkarılan bir dövüş oyunudur. Oyunda 12 benzersiz kişiliğe sahip kılıç ustası bulunmaktadır. Maçın doruğunda Shiro Tokisada Amakusa'yı almadan önce birbirleriyle savaşacaklar. Bu oyunun benzersiz özelliklerinden biri, oyuncunun zarar görmesi durumunda doldurduğu Rage Gauge'dir. Bu gösterge dolduğunda karakterin saldırıları daha fazla hasar verir ve savaşları gergin ve heyecanlı kılar.

'ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular
Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.