Menu
Your Cart

ACA NEOGEO SHOCK TROOPERS 2nd Squad - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO SHOCK TROOPERS 2nd Squad - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANST2S
Gösterim: 243
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'SHOCK TROOPERS 2nd Squad', 1998'de SNK tarafından yayınlanan bir askeri aksiyon oyunu.
Dört paralı asker, büyük bir şirketin emellerini sarsmak için yükseldi. Bir ana saldırı, silah ve sıçrama kabiliyetine ek olarak, oyunlara da araç eklendi bu da dallanma yollarıyla birlikte oyuncuya aşamalarda nasıl geçeceklerini seçme konusunda en üst düzeyde özgürlüğe sahip oluyor.

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i
SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Aksiyon - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.