Menu
Your Cart

ACA NEOGEO STREET HOOP - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO STREET HOOP - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANSH
Gösterim: 341
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'STREET HOOP', 1994 yılında Data East tarafından yayınlanan bir sokak basketbol oyunudur. 10 yarışan ülkeden bir takım seçip dünyanın en iyisi olmayı hedeflemektedir. Çeşitli tekniklerden başka, cazibeli sokak basketbolu yapmak için gösterişli süper dunk çekimler için güç şarj edilebilir ve serbest bırakılabilir.

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

G-MODE Corporation / 2017 HAMSTER Co.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Spor - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.