Menu
Your Cart

ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS '94 - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS '94 - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANTKOF
Gösterim: 204
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'THE KING OF FIGHTERS '94' 1994 yılında SNK serbest bırakıldı bir dövüş oyunu.
'THE KING OF FIGHTERS '94' ve 'FATAL FURY' ve 'IKARI WARRIORS' popüler karakterlerin orijinal karakterler savaşacaklar. '3-to-3 takım savaş', 'tek seferlik bozma süper deathblow' sistemi sonraki dövüş oyunlarından büyük bir etkisi vardı.

PS4™ sistemi sunan ek özelliklerinden yararlanarak ederken 'ACA NEOGEO' serisi sadakatle PS4™ sisteminde klasik arcade oyunları başyapıtlarını yeniden kurdu.
Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve videoyu paylaşabilir, hem de çevrimiçi skor sıralamasında afiş üzerinde ayakta geliştirmek için çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet edebilir.
Video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Arcade - Dövüş
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.