Menu
Your Cart

ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS '98 - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO THE KING OF FIGHTERS '98 - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: ANTKOF
Gösterim: 253
16,43TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


'THE KING OF FIGHTERS '98, 1998'de SNK tarafından yayımlanan bir dövüş oyunu.
Bir önceki KOF '97 taksitinde 'Orochi Saga' hikayesi heyecan verici sonuca vardı. Sonuç olarak 'THE KING OF FIGHTERS '98' adlı serinin bir sonraki girişi THE KING OF FIGHTERS Series'in bir rüya maçı sürümü olarak piyasaya sürüldü.
Bu, dünyanın dört bir yanından hayranlarından büyük övgü alan birçok denge değişikliğiyle kısmen oyunun en popüler ve tanınmış sürümlerinden biridir.

‶ACA NEOGEO' serisi birçok klasik NEOGEO şaheserini sadık kalarak çoğalttı.
Oyuncular oyun zorluğu gibi çeşitli oyun ayarlarını değiştirebilir ve aynı zamanda arcade ekran ayarlarının atmosferini yeniden oluşturabilir. Oyuncular Aynı zamanda dünyanın her yerinden yüksek puanlarla birbirlerine karşı yarışabilirler.
Lütfen, video oyunları için bir nesil kuran başyapıtın keyfini çıkarın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.

Tür
Tür Dövüş - Arcade
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.