Merhaba , oyunbufem.com ziyaretçileri bu listemizde sizlere, PlayStation 4 üzerinden oynayabileceğiniz online oyunları sıralayacağız.

Listelememiz herhangi bir puan üzerinden oluşturulmamıştır, ps4 oyun dediğimiz zaman bir çok oyun seçeneği karşımıza çıkıyor fakat hangisi daha zengin içerikli veya kaliteli ne yazık ki bilemiyoruz. Bundan dolayı günümüzde yaygın olarak oynanan ps4 oyun listesini sizlere sunuyoruz.

Fortnite Battle Royale

Evet , Fortnite hala günümüz online oyunlarında popüler konumda , hem kullanıcı sayısı ile bilgisayarda ve konsolda olmak üzere gün geçen gün daha fazla kullanıcı kazanmakta , oynanış mekanikleri ve istediğiniz gibi inşa yapmanıza olanak tanıyan Fortnite oyuncuların göz bebeği olmuş durumda. Üzerinizde hiç bir eşya yok iken silah, zırh, ilaç, gibi temel eşyalar toplayarak karşınızdaki oyuncular ile savaraşak 1. olmaya çalışıyorsunuz. Ps4 oyun denince bizimde aklımıza Fortnite gelmiyor değil

Fifa 21

Futbol severlerin ilgi odağı göz bebeği, tabi şu konuyu da ele almak lazım Futbol severler için ps4 oyun dendiği zaman ya akla pes gelir yada fifa. Fakat , Fifanın yeni serisi ile daha fazla ses getirdiğinden dolayı bu listede ona yer verdik. Girip kariyerinizi oluşturup kendi kadronuzu kurarak online maçlara çıkabilir , başka online oyuncular ile karşı karşıya gelip maç yapabilirsiniz. Fifa 21 demişken , oyunbufem.com ekibi olarak bizde aramızda bir turnuva gerçekleştiriyoruz , gerçekten zevkli bir oyun.

NBA2K21

Basket severler için de , ps4 oyunu dendiği zaman akla direkt olarak NBA gelir. Gerçekten oynanış mekanikleri , oyun içindeki gerçekçi hissiyat hele o potaya smaç basmak yok mu , keyfi ayrı bir zevk. Girin kariyerinizi oluşturun takımınıza transferler yapın başka online kullanıcılar ile karşılaşıp maçlarınızı yapın.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE

PS4 Oyun olarak online özelliği olan bu oyuna yer vermezsek ayıp olurdu, oynanış mekanikleri ve grafikleri ile adından çokça söz ettiren Modern Warfare de 6 ya 6 takımınız ile mücadeleye çıkabilir veya arkadaşınız ile 2 ye 2 başka oyuncular ile çarpışabilirsiniz. Geniş haritalardan söz etmeye gerek yok , gerçekten muazzam FPS oyunu severler mutlaka denemeli.

GRAND THEFT AUTO V

PS4 oyunu denince akla gelen ilk isimlerden biri olan GTA V bu listede almayı bizce hak ediyor oyunun çıkış tarihi üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala aktif oyuncu sayısıyla oynanmaya devam ediyor. Kocaman bir haritada online oyuncular ile savaşabilir, oyuncular tarafından kurulan birliklere katılıp başka birliklere karşı savaşabilirsiniz. Gerçek dünyada yaptığımız bir çok şeyi sunan GTA V oyuncular tarafından hala ilk günkü ilgiyi görmekte.

MARVEL’S AVENGERS

Marvel izleyicilerinin ps4 oyunu dendiği zaman aklına gelen Marvel oyunu , En fazla dört oyuncudan oluşan bir takım kurup olağan üstü yetenekleriniz ile rakiplerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Gezegenin dört bir yanındaki tehlikelere takımınız ile birlikte göğüs gererek oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oynanış mekanikleri ve grafikleri kullanıcılar tarafından beğenilmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here