Merhaba, oyunbufem.com ziyaretçileri.
Bugün sizlere PS4’te oynayabileceğiniz tadından yenmeyecek , FPS olmak üzere PS4 Oyun tavsiye edeceğiz. FPS oyunlarını günümüzde hemen hemen 7 den 70’e herkes seviyordur diye tahmin ediyorum. Fakat bazen başka bir oyuna yelken açacağınız zaman, yeni bir oyun bulmak hayli bir can sıkıcı hal alabiliyor. Fakat sizler için derleyeceğimiz PS4 Oyun listesini görebileceksiniz. Listede daha önce oynadığınız oyunlar var ise bu konunun altına oyun hakkında görüşlerinizi yazarak, yeni başlayacak arkadaşlarımıza da bir çeşit fikir kazandırmış olabilirsiniz. Hadi artık listemize geçelim .

Battlefield 1

EA – DICE ortaklığıyla geliştirilen Battlefield serisinin son oyunuyla 1. Dünya Savaşı’na yolculuk ediyoruz. Battlefield serisinin 15. oyunu olan senaryosu güçlü bir oyun, ayrıca oynanış mekanikleri ile bizleri mest etmekte. Üstelik multiplayer oynama seçeneğinizde mevcut.

Fiyat : OyunBufem.com ziyaretçileri için 50 TL

Satın AL

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR

Evet , isimden de anlaşıldığı üzere bizleri bir soğuk savaş bekliyor. Oyun 1981 Amsterdam’da geçmekte. Oyunda ilk göze çarpan kısım tabii ki grafikler gerçekten oyuncuları tatmin edecek seviyenin bir tık üzerinde olduğunu söyleyebilirim PS4 Oyun listelerinde sıralamaları alt üst edecektir. Hikayenin ikinci kısımında bizleri Türkiye, Trabzon’a götürmekte kullanıcıları hayli bir meraklandıran bir bölüm oldu , Helikopterden atlamalar , adeta rambo gibi milletin arasına dalmalar bizleri bekliyor.

Fiyat : OyunBufem.com ziyaretçileri için 249,90 TL

Satın AL

CALL OF DUTY MODERN WARFARE

PS4 Oyun olarak online özelliği olan bu oyuna yer vermezsek ayıp olurdu, oynanış mekanikleri ve grafikleri ile adından çokça söz ettirdi zamanında. Hala oyuncu kitlesi geniş olan ve hikayesi ile bizleri mest eden bir oyundan bahsediyorum. FPS oyunlar için ayrılmış bir listeye girmek her oyunun hakkı değildir, grafikleri bile şuan için gayet yeterli seviyede.

Fiyat : OyunBufem.com ziyaretçileri için 149,90 TL

Satın AL

FAR CRY 5 

Evet, paralel Amerika’ya hoşgeldiniz sevgili ziyaretçiler , Modern zamanlarda geçen Far Cry 5, bizleri Amerika Birleşik Devletleri’nin Montana eyaletine davet ediyor. Ne duruyorsunuz buyurun lütfen. Oyunumuz diğer Far Cry’larda olduğu gibi kötü adamı yok etmek ile alakalı. Oyunumuzun üzerinden 3 sene geçmiş olmasına rağmen hala popülerliğini koruyor ve adından sıkça bizlere söz ettiriyor PS4 Oyun listemizde Far Cry 5’e yer vermez isek haksızlık etmiş olurduk.

Fiyat : OyunBufem.com ziyaretçileri için 116,60 TL

Satın AL

RESİDENT EVİL 7: BİOHAZARD

Bir zamanlar hepimizin aklında iz bırakan bu oyunu listeye koymazsak ayıp etmiş olurduk. Yahu iliklerimize kadar heyecanı dolu dolu hissettirdi bir aralar , çıkış tarihide epey bir merak konusu olmuştu. Oyunun fanları yapımcı şirkete sürekli ne zaman çıkacak bu yeni oyun arkadaş diye baskı altına alıyordu. Oyunda eşimiz bir iş seyahatine çıkıyor ama geri dönmüyor , daha sonra bize her şeyin iyi olduğunu belirten bir mesaj gönderiyor. Daha sonra bir video yolluyor ama ne video , geri kalanını da anlatmayalım tadı kaçmasın. Oyun grafik bakımından ve hikaye bakımından gayet iyi PS4 Oyun listemizde almayı hak eden bir oyun .

Fiyat : OyunBufem.com ziyaretçileri için 63,60 TL

Satın AL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here