PS4 Oyunları arasında ölmeyen efsaneler vardır sevgili oyunbufem.com ziyaretçileri bu oyunumuzda onlardan bir tanesi.

Oyuna ilk girdiğimiz zaman diğer Witcher serilerinden de alışık olduğumuz üzere bizi sade bir menü karşılıyor. Şunu söylemeden geçmeyelim eğer Witcher 2 yi oynadıysanız, save dosyalarınızı  upload ederek oyundaki ufak çaplı değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz.

PS4 Oyunları denince akla bir çok oyun geliyor fakat bu listeye adını damga ile vurmuş Witcher 3’ü koymayı tercih ettik.

Witcher serimizdeki alışkanlıklarımız devam etmekte, meditasyon yapıp bol bol kılıçlarımızı yağlıyoruz. Oyunun sevdiğimiz bir kısmıda aktif ekomi  bağı ile pazarlarda alacağımız ürünlerin fiyatları değişkenlik gösteriyor. Konuyu biraz daha açmak gerekir ise, bugün 3 kuruşa aldığınız bir bitki, mevsimsel şartlara ve o bölgede gerçekleşen olaylara bağlı ertesi gün fiyatı zamlanabiliyor. Serimizde bildiğiniz üzere yaratıklara pata küte dalma olayı yok bir yaratık ile savaşacak iseniz ilk önce o yaratık hakkında bilgi toplamanız gerekmekte.  Oyun ilerleyişinde yaptığınız en ufak bir hata bile oyunun gidişatını değiştirmekte, seçimlerinizde anlık olarak değilde biraz daha geniş bir pencereden bakmanız gerekiyor, size bir dost tavsiyesi. Övülmesi gereken bir konuya değinmek istiyorum, tabii ki dövüş mekanikleri tamamen mükemmel olmasa da  kullanıcıyı tatmin ettiğini söyleyebilirim. Ps4 Oyunları arasında  fark yaratmış bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunumuz sürükleyici , Geralt abimiz ile her işin üstesinden gelebilirsiniz.

Oyunumuzun fiyatı oyunbufem.com ziyaretçileri için sadece 50,88TL

SATIN AL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here