ClickCease
Menu
Your Cart

Cyberpunk 2077 PS4 & PS5

Cyberpunk 2077 PS4 -
Yeni En Yeni -29 % TÜKENDİ
Cyberpunk 2077 PS4 & PS5
  • Stock: TÜKENDİ
  • Model: CP-2077
  • EAN: 0883929689613
249,90TL
349,90TL

Mevcut Seçenekler:

Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Türkçe dil destekli oyunlarımız açıklamalarında TÜRKÇE olarak yazmaktadır.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ön sipariş ile satışa sunuldu. CD Projekt Red firması tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 tarihinde oyun severlerle buluşacak. Bu tarihten önce Play Station Store üzerinden ön sipariş oluşturarak, oyuna çıkar çıkmaz sahip olabilirsin. Özellikle aksiyon severler için ideal bir oyun.

The Witcher serisiyle tanınan CD Projekt RED, uzun yıllardır bu tarz oyunlar konusunda yaptığı yeniliklerle RPG alanında uzman bir konuma sahip. Dil İngilizcedir.

Cyberpunk 2077 Konusu

Oyun, Night City olarak adlandırılan bir bölgede geçiyor. Night City’de hayatta kalabilmek için önemli olan ne kadar güçlü ve ne kadar görkemli bir yapıda olduğundur. Vücudunda yer alan modifikasyonlar, seni diğerlerinden üstün kılan özelliklerdir.

2077 yılına ait olan Night City şehri; kaosun, suçun ve eğlencenin eksik olmadığı bir görünümde. Karakterimiz V ise kendisine ölümsüzlüğü getirecek olan implantın peşinde.

Cyberpunk 2077 ortamı, oldukça gelişmiş özelliklerin olduğu bir yapıda kurgulanmış. Teknoloji sokaklarda en üstün haliyle yerini alıyor. Geniş sokaklarda gezmek ve düşmanlarınla kapışmak için araç kullanabilirsin. Araç içi silah kullanımıyla da düşmanlarını kolayca avlayabilirsin. Ayrıca geniş haritadan da gideceğin yolu belirleyebilirsin.

Baş Karakter

Oyunda baş kahramanımız V adında ki bir asker. Karakteri kendi tercihlerine göre baştan aşağı donatabilirsin. Senin tercihlerin şehrin yapılandırılmasına da etki ederek; bu koca şehrin farklı noktalarını keşfetmeni sağlıyor.

Karakterimiz V asker olmasının yanı sıra kanunların karşısında suçlu olarak görülen biri. Özellikleri yönüyle sibernetik bir yapıya sahip. V’nin dış görünüşünü istediğin gibi ayarlayabilirsin. Yeteneklerini de tercih ettiğin gibi yönlendirebilirsin. Fakat bu durum, oyunun gidişatını etkileyebilir. Cyberpunk 2077 ps4 oyununda karaktere ait bir ev var. Bu evi, istediğin gibi kullanabilirsin. Arkadaşlarını toplayıp eğlenceli bir parti verebileceğin gibi cephaneni de evinde kontrol edebilirsin.

Oyun Fiyatı

Cyberpunk 2077Fiyat çıkışıyla beraber 299₺ olacak olup ilerideki indimler için Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayınız!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Etiketler: