ClickCease
Menu
Your Cart

Death Stranding - PS4

Death Stranding - PS4
Yeni En Yeni -67 % TÜKENDİ
Death Stranding - PS4
  • Stock: TÜKENDİ
  • Model: DS
  • EAN: 0711719951605
99,90TL
299,90TL

Mevcut Seçenekler:

Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Türkçe dil destekli oyunlarımız açıklamalarında TÜRKÇE olarak yazmaktadır.

Death Stranding oyununu bekleyenler için müjdeli haber geldi. 8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya sürüleceği duyurulan oyun bekleyenleriyle kavuştu! Death Stranding, alışık olduğumuz aksiyon oyunlarından bizleri epey uzaklaştırmaya geliyor gibi gözüküyor. Oyunun genel amacı parçalanmış toplumları, şehirleri tekrar bir araya getirmek. Peki bu toplulukların başına ne geldi diye sorduğunuzu tahmin ediyorum. Neden olduğu bilinmeyen patlamalar sonucunda dünyamızın zaman/mekan çizgisini parçalıyor ve öteki dünyayla bağlantı kurabilir hale geliyoruz (hades). Daha sonra gelişen birkaç doğaüstü olay neticesinde bazı yaratıklar ortaya çıkıyor ve adına Beached Things ismi veriliyor.

Death Stranding'de OyunBüfem Avantajlarını Kaçırma

Death Stranding oyununu alırken hızlı teslimat, güvenilir bir site ve indirimli fiyatlar arıyorsanız OyunBüfem tam size göre bir adres. Neden diğer sitelerden daha ucuz diye soracak olursanız oyunları yurtdışından getirttiğimiz için daha uygun fiyatla getirmiş oluyoruz ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. 

Aksiyon Dolu Senaryo, Güçlü Karakterler

Oyunumuzun ana karakterinin ismi Sam Bridges, kendisini The Walking Dead dizisinden zaten tanıyoruz. Karakterimizin dokunma korkusu olacak ve oyunun ana unsurlarından biri olan Timefall, onu diğer insanları etkilediği gibi etkilemeyecek. Kötü karakter olarak ise karşımıza Mads Nikkelsen çıkıyor. Kötü karakterden ziyade sizin verdiğiniz kararlara göre hareket edecek desek yeridir. 


1 - Death Stranding Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?

PS4 için Death Stranding satın aldığınızda oyun en kısa sürede mail yoluyla tarafınıza iletiliyor. 

2 - Oyunumu Ne Zaman Teslim Alacağım ?

Yeni çıkan oyunlara fazla istek olduğundan dolayı birtakım aksamalar olabiliyor. Normal şartlar altında ise erken saatlerde aldığınız oyun gece yarısına kadar mailinize gönderilmiş olur. Gece saatlerine yakın alımlarınızda ise oyun ertesi gün öğlen 12’ye kadar tarafınıza teslim edilir.

3 - Death Stranding’in Hikayesinde En Belirgin Noktalar Neler ?

Death Stranding PS4’de en belirgin nokta diğer aksiyon oyunlarından farklı oluşu ve bu farklılığı hissettirebilmesi. Timefall, canlı yaşamını hızlandıran yağmur türü ve Beached Things denilen yaratıklar ek olarak Hades’in varlığı dolayısıyla hayaletlerin oyun içinde varoluşu dikkatleri çekiyor

4 - Death Stranding’i Niçin OyunBüfem’den Satın Almalıyım ?

Death Stranding PS4 için en uygun fiyatlarla OyunBüfem'de ! Hızlı teslimat garantisi ve güvenilir bir hizmet veren OyunBüfem sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Ödeme kolaylığı da bulunan sitede indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.


>> En İyi PS4 Oyunları için kategorimize gözat!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu