ClickCease
Menu
Your Cart

PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt

PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: PUBG-T
44,90TL

Available Options

Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

PUBG TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Dev gibi bir haritada yanı başına düşen loot box kadar seni sevindirecek bir haberimiz var! PUBG tasarımlı gamer t-shirt modelleri şimdi OyunBufem.com adresinde seni bekliyor. Sen de bu takımın “elite” bir üyesi olmak istiyorsan, daha ne bekliyorsun? 


PUBG t-shirt, kamuflajı daha yüksek seviyeye taşımak için siyah renk ile üretilmiştir. V yakalı t-shirt modelinin baskısı, su bazlı bir boya ile yapılmıştır ve makinede yıkanabilir. Zaten PUBG tasarımlı gamer t-shirt modelleri, gamer çocuklarına sabır gösteren gamer anneleri için özel olarak üretilmiştir. 


PUBG t-shirt, kalitelidir ve baskıda kesinlikle kanserojen madde katkılı tekstil boyası kullanılmamıştır. Büyüklüğü “Erangel” kadar büyük pamuk tarlalarından toplanan pamuklarla dokunmuş olan PUBG tasarımlı gamer t-shirt, %100 pamukludur ve zor maçlardan sonra terleseniz de ter göstermez. 


Siyah renkli PUBG t-shirt sayesinde oyunun aynı zamanda kilo vermenize yardımcı olduğu konusunda yaşlı akrabalarınıza küçük şakalar yapabilirsiniz. Çünkü siyah renk, sizi olduğunuzdan biraz daha “fit” gösterir. Bay ve bayan pro - gamer oyuncular için üretilmiş olan PUBG tasarımlı gamer t-shirt aynı zamanda e-spor maçları için de idealdir ve paraşütle haritaya atlarken üşütmenizi engeller. 

 


PUBG Tasarımlı Gamer T-shirt Özellikleri 


PUBG Gamer T-Shirt, %100 Pamuklu Kumaştan Üretilmiştir. 


PUBG Gamer T-Shirt V Yakadır Ve Siyah Renklidir. Baskısı Su Bazlı Bir Boya İle Yapılmıştır, Makinede Yıkanabilir. Siyah Rengi Sayesinde Oyunda Enerji İçeceğini Üstünüze Dökseniz De Leke Göstermez. 


PUBG T-Shirt Farklı Bedenlere Göre Unisex Olarak Üretilmiştir. Bay Ve Bayanlar T-Shirt’ i Her Yerde Giyebilirler. 


T-Shirt Tamamen Türkiye’ de Üretilmiştir Ve ISO 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha