ClickCease
Menu
Your Cart

Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt

Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: FORTNITE-T
44,90TL

Available Options

Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

Gamer t-shirtler aynı gün kargolanır. Kargo Ücretsizdir. Ürünler genç kalıptır. 1 beden büyük sipariş veriniz.


FORTNİTE TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Zafer dansı yapma sırası şimdi sende! Fortnite t-shirt ile kimse şıklığının çevresine artık duvar öremeyecek. En az Fortnite Skin Pack’ leri kadar şık olan  Fortnite tasarımlı gamer t-shirt, V yakalı ve %100 pamuktan üretilmiş bir t-shirt modelidir. Bay - bayan oyuncular ve Fortnite fanları için özel olarak imal edilmiş olan t-shirt, ISO 9001 Kalite Sertifikasına sahiptir ve makinede yıkanabilir. Farklı beden seçeneklerine sahip olan Fortnite t-shirt, Fortnite harita seçeneklerinden bile daha çok beden seçeneğine sahiptir. 


 Fortnite gamer t-shirt zafer dansını daha rahat yapabilmeniz için özel üretilmiştir. Böylece takımla önemli bir zafer kazandıktan sonra gerçek hayatta da bu dansları saatlerce yaptığınızda dahi ter göstermez. İster çevrimiçi maçlarda ister online turnuvalarda ter göstermeyen kaliteli bir t-shirt arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Oyunbufem.com sizlere ilerleyen zamanlarda çok daha farklı desenlere sahip Fortnite tasarımlı gamer t-shirt seçenekleri ile karşınızda olacak. 


FORTNİTE TASARIMLI GAMER T-SHİRT Özellikleri


Fortnite Gamer T-Shirt, Fortnite’ ı Çocuk Oyunu Görenler İçin Değil, Oyunun Fanları İçin Özel Üretilmiştir. 


Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt, Zafer Dansını İster Oyunda İster Gerçek Hayatta Yapabilmeniz İçin Rahat Üretilmiştir. 


Akraba Ziyaretlerinde Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt’i Giymemeniz, Başka Bir Kıyafet Tercih Etmeniz Gerekebilir. Çünkü Fortnite’ ı Bilen Bilir! 


Fortnite T-Shirt’ ün Baskısı Su Bazlı Boya İle Yapılmıştır, Kalitelidir Ve ISO 9001 Kalite Standartlarına Uygun Olarak Türkiye’ de Üretilmiştir. Gerçek Hayatta Loot Yapmak İsteyen Yakınlarınıza Ve Arkadaşlarınıza Karşı Dikkatli Olmanız Önerilir. 


Fortnite T-Shirt Rahattır, Sadece Bina İnşa Ederken Değil Hemen Her Yerde Giyilebilir Ve Düşman Tarafından Kolayca Fark Edilmenizi Engeller. 


Fortnite T-Shirt İster Online Maçlarda İsterseniz E-Spor Maçlarında Kolaylıkla Giyilebilir. Unisex Olarak Üretilmiştir Ve Siyah Rengi Sayesinde Renk Göstermez. Üstelik Sizi Olduğunuzdan Biraz Zayıf Gösterir. 


Fortnite Tasarımlı Gamer T-Shirt V Yakalıdır Ve Farklı Beden Seçenekleri Sitemizde Bulunmaktadır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha