ClickCease
Menu
Your Cart

CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt

CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: CSGO-T
44,90TL

Available Options

Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

Genç kalıptır. 1 beden büyük sipariş veriniz.

CS:GO TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Oyunbufem.com’ un CS:GO GAMER T-SHİRT  modelleri ile headshot almaya hazır mısın? Global müsabakalarda ardı ardına maç kazanan keskin nişancılar için üretilmiş olan CS:GO t-shirt modelleri, farklı renk seçenekleri ile seni bekliyor. %100 pamuklu kumaştan üretilen, su bazlı baskısı sayesinde makinede yıkanabilen ve sis atan rakip takıma görünmemeniz için siyah renk ile üretilmiş olan CS:GO gamer t-shirt modelleri aynı zamanda ter göstermez ve zorlu mücadelelerden sonra karizmanızın korunmasına yardımcı olur. 


CS:GO gamer t-shirt modellerinin farklı renk seçeneklerine sahip çeşitleri ilerleyen zamanlarda sitemizde olacak. Şık baskısı, kaliteli kumaşı ile kimin tarafında olduğunu belli etmek senin elinde! İster B noktasında pusu kur, ister taktiğini belirleyip hemen yola koyul, CS:GO gamer t-shirt modelleri en zorlu mücadelelerde, en heyecanlı rush dakikalarında hep seninle. Rush B, Rush A hiç fark etmez! CS:GO t-shirt her yerde her her zaman giyilebilir. Unisex olarak üretilen CS:GO gamer t-shirt modelleri aynı zamanda farklı bedenlere sahip gözü pek oyuncuları sitemizde bekliyor. CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt Özellikleri Nelerdir? 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt, Oyuna Ve E-Spor Müsabakalarına Gönül Vermiş Bay Ve Bayan Oyuncular İçin Özel Olarak Üretilmiştir. 


CS:GO T-Shirt Kargo İle Size Ulaştığında Sandığınızdan Harika Bir Ödül Çıkmış Gibi Hissedeceksiniz! 


Gamer T-Shirt, Siyah Renklidir. Bu Sayede Rakip Takım Sis Attığında Veya Sizler Pustuğunuzda Kolayca Göze Batmazsınız! Siyah Renkli CS:GO T-Shirt Sayesinde “Gamerlar Çok Kilolu Oluyor” Efsanesinin Çökmesinde De Katkıda Bulunabilirsiniz. Çünkü Siyah Renk Her Zaman Sizi Biraz Daha “Zayıf” Gösterir Ve Aynı Zamanda Karizmatiktir. 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt, Su Bazlı Tekstil Boyası İle Yapılmış Bir Baskıya Sahiptir. Bu Boya Sayesinde T-Shirt Üzerindeki Baskı Tıpkı Haritada Sprey boya İle Çizdiğiniz Takım Amblemi Gibi Hemen Kaybolmaz. 


Baskılı Şık T-Shirt, “Ne Anlıyorsun Bu Oyundan?” Diye Sızlanan Anneleriniz Tarafından Çamaşır Makinesinde Kolayca Yıkanabilir. 


CS:GO T-Shirt ISO 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir. T-Shirt, %100 Pamuklu Olup Son Derece Kalitelidir Ve Zafer - Yenilgi Durumlarında Ter Göstermez. 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt Aynı Zamanda Uluslararası E-Spor Turnuvalarından Baklavasına Yapılan Maçlara Kadar Her Yerde Giyilebilir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha