ClickCease
Menu
Your Cart

Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-Shirt

Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: RAINBOW-T
44,90TL

Available Options

Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

Gamer t-shirtler aynı gün kargolanır. Kargo Ücretsizdir. Ürünler genç kalıptır. 1 beden büyük sipariş veriniz.


RAİNBOW SİX SİEGE TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Taktiğini belirle, silahını al, t-shirtini giy ve meceraya takım arkadaşlarınla beraber balıklama atla, Rainbow Six Siege t-shirt’ler şimdi farklı bedenlerle burada! Kaliteli baskısı, %100 pamuklu kumaşı ile bu gamer t-shirt modelleri şimdi OyunBufem.com’da. Baskısından kumaşına, kaliteli ve sadece oyunun hayranlarına hitap eden Rainbow Six Siege tasarımlı gamer t-shirtler, tehlikeli operasyonlarda ter dökmek hiç bu kadar “şık” olmamıştı!


Rainbox Six Siege tasarımlı gamer t-shirt modelleri, unisex olarak üretilmiş olup bay ve bayan tüm oyunculara hitap etmektedir. Su bazlı kaliteli baskısı sayesinde makinede yıkanabilen ve ISO 9001 Kalite Standartlarına göre üretilmiş olan Rainbow Six Siege gamer t-shirt, sizleri OyunBufem.com’ da bekliyor. %100 pamuklu olduğu ve baskısında kanserojen madde içeren tekstil boyası içermediği için son derece kaliteli bir ürün olan Rainbow Six Siege tasarımlı gamer t-shirt ile ister FBI Swat ister Spetsnaz ol.


Heyecanlı mücadeleler sonucunda oyuncuyu sıkmayan Rainbow Six Siege gamer t-shirt modelleri ter göstermemeleri için siyah renkli olarak üretilmiştir. Eğer sen de kan, ter ve gözyaşı ile zaferlerini kazanırken aynı zamanda şık olmak istiyorsan işte fırsat! Farklı beden seçeneklerine sahip olan Rainbow Six Gamer T-Shirt modelleri seni bekliyor!Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-shirt Modelleri Ne Gibi Özelliklere Sahip? 


Siyah Rengi Sayesinde Zafer Sırasında Döktüğün Ter, En İyi Gören Operatörler Tarafından Bile Zor Fark Edilir! Bunu Sağlayan, Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-shirt’ in Yenilgiyle Sonuçlanan Zaferlerinden Daha Siyah Olan Rengidir. 


Yeni Güncelleme İle Eklenen Yeni Sınıflar Gibi, Oyunbufem.com Adresinde De Farklı Baskı Modellerine Sahip Rainbow Six T-Shirtlerine De Yakın Zamanda Ulaşabileceksiniz. 


Oyunun Kahramanı, Kendisini Göstermek İster. Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-shirt Modelleri, Su Bazlı Baskısı İle Şıklığını Dışa Vurur Ve Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir. 


Rainbow Six Siege Tasarımlı Gamer T-shirt, Heyecan Dolu Kuşatmalara Ve Çatışmalara Gönül Vermiş Bay - Bayan Tüm “Gamer”lar İçin Özel Olarak “Unisex” Olarak Üretilmitir. 


Rainbow Six Siege Gamer T-shirt, Sert Oyunculara Göre Üretilmiştir Olmasına Rağmen %100 Pamuktan Üretilmiştir Ve T-Shirt ISO 9001 Kalite Standartlarına Uygundur. 


Herkesin Rainbow Six Siege Oyunundaki Sınıfı Farklıdır, Tıpkı Bedeni Gibi! Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Olan Rainbow Six Siege T-Shirt Modellerinden Dilediğini Seçebilirsin!

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha